Teatr odtrąconych poetów [PDF]

Teatr odtrąconych poetów PDF do pobrania za darmo

Teatr odtrąconych poetów

Opis:

Każdy pragnie akceptacji. Ale jak być akceptowanym, jeśli jest się innym? Jeśli nie akceptuje się samego siebie? Jak uciec przed samotnością?
Young-adult fiction – nowy fenomen w świecie powieści młodzieżowej, rozpoczęty powieścią Johna Greena „Gwiazd naszych wina”.
Młodzi bohaterowie,  naznaczeni chorobą, innym wyglądem, pochodzeniem albo przeżytą tragedią czy nadmierną wrażliwością, zmagają się z samotnością i odrzuceniem przez rówieśników. Nie akceptują siebie i czują, że świat nie akceptuje ich. Mimo to szukają swego miejsca i znajdują je.
Literatura dla młodzieży, ale czytana przez wszystkich, bo wzruszają i dają nadzieję…
Sam ma 16 lat, robi sobie mistrzowski makijaż i jest jak inne dziewczyny w liceum.Samanta cierpi na ataki paniki i natręctwo myśli.Sam bardzo dba o swoje przyjaciółki, bez których nie wyobraża sobie życia.Samanta bezpiecznie czuje się w basenie, podczas samotnego treningu.Sam i Samanta, to ta sama dziewczyna.Regularnie chodzi do psychiatry.
Swoje problemy ukrywa, żeby nie być samotną w szkole. Ale kiedy poznaje Karolinę, jej życie zmienia się. Trafia do Kącika Poetów w piwnicy szkoły, w którym spotykają się niedopasowani, ignorowani albo odrzucani przez większość uczniów. Odkrywa, że czuje się tu lepiej, niż wśród swoich przyjaciółek. Znajduje ciepło i akceptację. A nawet uczucie. Ale wtedy zdarza się coś, co każe jej nie ufać sobie…
Czy „Kącik Poetów” dalej będzie jej bezpiecznym schronieniem, a przyjaciele oparciem? I czy muzyk i poeta, którego poznała, nie odwróci się od niej?

Wydawnictwo:Wydawnictwo Amber
Liczba stron:244
Rozmiar2,4 MB
Data premiery:2016-01-15
Tytuł:Teatr odtrąconych poetów
Tytuł oryginalny:Every Last Word
Autor:Stone Tamara Ireland
Tłumacz:Wolin Julia
Wydawnictwo:Wydawnictwo Amber
Język wydania:polski
Język oryginału:angielski
Liczba stron:244
Data premiery:2016-01-15
Rok wydania:2015
Format:EPUB
Liczba urządzeń:bez ograniczeń
Drukowanie:bez ograniczeń
Kopiowanie:bez ograniczeń
Indeks:18863888

Źródło: http://www.empik.com/x,p1119907932,ebooki-i-mp3-p

Teatr odtrąconych poetów [PDF] do pobrania:


INSTRUKCJA JAK POBRAĆ EBOOK

Cześć z racji tego, że prowadzimy tę stronę za darmo jedyne co mogliśmy zrobić aby się utrzymać to wprowadzić reklamy. Dlatego przed pobraniem każdego ebooka należy się zarejestrować w programie Empik. Ciebie to nic nie kosztuje, a my możemy dalej funkcjonować! 🙂 Z góry dziękujemy i życzymy miłego czytania!

Kliknij w przycisk pod spodem.

Zarejestruj się w kampanii Empik.

Ciesz się czytaniem.


Pobierz Ksiazke