Szczerozłoty Kanion. Opowiadania. Angielski z Jackiem Londonem [PDF]

Szczerozłoty Kanion. Opowiadania. Angielski z Jackiem Londonem PDF do pobrania za darmo

Szczerozłoty Kanion. Opowiadania. Angielski z Jackiem Londonem

Opis:

Książka składa się z pięciu opowiadań.1. All gold canyon (Szczerozłoty Kanion) – o poszukiwaczu złota i jego historii, o pokonaniu przeciwnika2. Just meat (Po prostu mięso) – Dwóch niezdarnych złodziei, Matt i Jim, z sukcesem dokonali rabunku: dużo skradzionych diamentów i pereł, obiecujących beztroskie życie przez wiele lat. Jednak, aby budować tak jasne plany życiowe, między partnerami musi być wzajemne zaufanie3. South of the slot (Na południe od Szczeliny) – opowiadanie o podwójnym życiu profesora socjologii, który próbował badać i łączyć w swoim życiu świat pracowniczy i arystokratyczny. Czy to się uda i jak się skończą jego starania?4. Told in the drooling ward (Historia z domu wariatów) – Historia życia i przemyślenia, opowiedziane przez mieszkańca domu wariatów.5. A piece of steak (Kawałek stejka) – historia o bokserze, który pod koniec swojej kariery okazał się w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej. Nie może nie tylko wykarmić swojej rodziny, ale także kupić sobie kawałek stejka, żeby mieć siły na walkę.
Opis metody
Książki z serii Frank Books od Mistrzów Brytyjskiego i Amerykańskiego Słowa służą do nauki języka angielskiego za pomocą czytania ciekawych książek w oryginalnym języku bez słownika (w treść jest wplecione polskie tłumaczenie).
Dla kogo? Dla każdego, kto chce się uczyć języka angielskiego, bez względu na dotychczasowy poziom.
Jak to działa? Po prostu czytamy książkę, pogrążając się w zajmującą treść. Cała zawartość jest podzielona na akapity, najpierw czytamy akapit, gdzie po każdym zwrocie podane jest w nawiasach polskie tłumaczenie, następnie ten sam akapit czytamy już bez tłumaczenia, w oryginalnym języku, czyli „płyniemy bez asekuracji”. Właśnie wtedy nasz mózg przyzwyczaja się do rozumienia języka obcego. Język oryginału nie jest w żaden sposób uproszczony czy dopasowany do poziomu, tym sposobem posiada wszystkie tak zwane słowne lokalne przyprawy. Pozwala to całkowicie pogrążyć się w zajmujące czytanie i zapomnieć, że uczymy się języka. Nasz mózg w takim stanie rozluźnienia i zaciekawienia zapamiętuje więcej, szybciej i na dłużej. Czytając literaturę piękną, gdy jesteśmy zainteresowani linią wydarzeń i losem bohaterów, zapominamy, że uczymy się języka. Tym sposobem pozbawiamy się barier psychologicznych i emocjonalnych, które często występują w trakcie nauki, a to z kolei otwiera nam olbrzymie zasoby naszej pamięci. Czytając książki z tłumaczeniem, bez konieczności zaglądania do słownika, możemy sobie pozwolić całkowicie pogrążyć swoją uwagę w ciekawą treść od Mistrzów Brytyjskiego i Amerykańskiego Słowa.

Wydawnictwo: NKB Tatsiana Bursevich
Seria: Frank Books od mistrzów brytyjskiego i amerykańskiego słowa
Liczba stron: 348
Rozmiar 2,3 MB
Data premiery: 2018-02-16
Tytuł: Szczerozłoty Kanion. Opowiadania. Angielski z Jackiem Londonem
Seria: Frank Books od mistrzów brytyjskiego i amerykańskiego słowa
Autor: London Jack,
Frank Ilya
Tłumacz: Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: NKB Tatsiana Bursevich
Język wydania: polski, angielski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 348
Data premiery: 2018-02-16
Rok wydania: 2017
Format: PDF
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 25622898

Źródło: http://www.empik.com/x,p1188371160,ebooki-i-mp3-p

Szczerozłoty Kanion. Opowiadania. Angielski z Jackiem Londonem [PDF] do pobrania:

Pobierz Ksiazke