Różne odmiany jakości [PDF]

Różne odmiany jakości PDF do pobrania za darmo

Różne odmiany jakości

Opis:

Najbardziej ogólnie jakość – to stopień spełniania stawianych wymagań. Mamy z nią do czynienia wszędzie wokół. Jakość życia, produktu, usługi – musimy jakoś ją wyrazić, ocenić by móc dążyć do jej poprawy W tej monografii rozpatruje się szczegółowo pięć podstawowych kamieni milowych rozwoju wiedzy o jakości, którymi są:
1. Kwalitologia – system porządkowania informacji o jakości2. Wartościowanie – ilościowe wyrażanie poziomów jakości3. Inżynieria jakości – metodologia obliczania jakości optymalnej4. Jakość życia – jej odmiany i propozycje poprawy5. Przemiany jakościowe – w naszych organizmach i otaczającej przyrodzie
Razem poznanie tych 5. obszarów pozwala i stwarza możliwości dążenia do ciągłej poprawy jakości, a to powinni mieć na uwadze specjaliści wszelkich zawodów stykających się na co dzień z zagadnieniami jakości oraz działacze społeczni i polityczni zaangażowani we wzmocnienie gospodarki i poprawę bytu społeczeństwa.

Wydawnictwo: Agencja wydawnicza Placet
Liczba stron: 497
Rozmiar 9,9 MB
Data premiery: 2014-01-22
Tytuł: Różne odmiany jakości
Autor: Kolman Romuald
Wydawnictwo: Agencja wydawnicza Placet
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 497
Data premiery: 2014-01-22
Rok wydania: 2013
Format: PDF
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 14371349

Źródło: http://www.empik.com/x,p1090877280,ebooki-i-mp3-p

Różne odmiany jakości [PDF] do pobrania:


INSTRUKCJA JAK POBRAĆ EBOOK

Cześć z racji tego, że prowadzimy tę stronę za darmo jedyne co mogliśmy zrobić aby się utrzymać to wprowadzić reklamy. Dlatego przed pobraniem każdego ebooka należy się zarejestrować w programie Empik. Ciebie to nic nie kosztuje, a my możemy dalej funkcjonować! 🙂 Z góry dziękujemy i życzymy miłego czytania!

Kliknij w przycisk pod spodem.

Zarejestruj się w kampanii Empik.

Ciesz się czytaniem.


Pobierz Ksiazke