Niepokorny. Rozmowy z Generałem Adamem Rapackim [PDF]

Niepokorny. Rozmowy z Generałem Adamem Rapackim PDF do pobrania za darmo

Niepokorny. Rozmowy z Generałem Adamem Rapackim

Opis:

Pierwsza książka pokazująca policyjne kulisy walki z przestępczością zorganizowaną. W rozmowach z autorką generał Adam Rapacki opowiada, po co spotykał się z szefem mafii wołomińskiej, jak osobiście zatrzymywał „Nikosia”, dlaczego aż 10 lat polowano na „Baraninę”. Mówi o roli niektórych ludzi ze służb specjalnych w powstawaniu organizacji przestępczych, kulisach powstawania CBŚ i rozbijania mafii pruszkowskiej. Opowiada, jak łowcy głów tropili „Słowika” i Boguckiego, jak policjanci „kupowali” uran od rosyjskich gangsterów i o wielu nieznanych dotychczas operacjach. Generał opisuje, jak mozolnie wprowadzano nowe środki techniczne i skuteczniejsze prawo, opowiada o kłopotach ze świadkami koronnymi i sporach z prokuratorami, a także o tym, dlaczego kilkakrotnie był odsuwany ze stanowiska. Dlaczego naraził się lewicy? Czego od niego oczekiwali politycy PIS? Dlaczego odszedł z policji?
W szczerej, niepozbawionej emocji rozmowie, generał przedstawia swoją zawodową historię od szeregowca patrolującego ulice Warszawy, po generała, od studenta uciekającego na „lewizny” ze szkoły oficerskiej, po zastępcę komendanta głównego i wiceministra spraw wewnętrznych.
„Niepokorny” to książka, która zawiera historie sensacyjne, kryminalne i polityczne, a wszystkie pochodzą z pierwszej ręki.

Wydawnictwo:Wydawnictwo Czarna Owca
Liczba stron:416
Rozmiar8,3 MB
Data premiery:2015-06-03
Tytuł:Niepokorny. Rozmowy z Generałem Adamem Rapackim
Autor:Sitek-Wasiak Elżbieta
Wydawnictwo:Wydawnictwo Czarna Owca
Język wydania:polski
Język oryginału:angielski
Liczba stron:416
Data premiery:2015-06-03
Rok wydania:2015
Format:MOBI
Liczba urządzeń:bez ograniczeń
Drukowanie:bez ograniczeń
Kopiowanie:bez ograniczeń
Indeks:17377256

Źródło: http://www.empik.com/x,p1109661952,ebooki-i-mp3-p

Niepokorny. Rozmowy z Generałem Adamem Rapackim [PDF] do pobrania:


INSTRUKCJA JAK POBRAĆ EBOOK

Cześć z racji tego, że prowadzimy tę stronę za darmo jedyne co mogliśmy zrobić aby się utrzymać to wprowadzić reklamy. Dlatego przed pobraniem każdego ebooka należy się zarejestrować w programie Empik. Ciebie to nic nie kosztuje, a my możemy dalej funkcjonować! 🙂 Z góry dziękujemy i życzymy miłego czytania!

Kliknij w przycisk pod spodem.

Zarejestruj się w kampanii Empik.

Ciesz się czytaniem.


Pobierz Ksiazke