Kryptonim Posen [PDF]

Kryptonim Posen PDF do pobrania za darmo

Kryptonim Posen

Opis:

Intrygujący kryminał historical-fiction!
Co wynikłoby z sojuszu Rzeczpospolitej z III Rzeszą?
Jest sierpień 1944 roku, w Warszawie trwają właśnie przygotowania do parady z okazji zwycięstwa sprzymierzonych w wojnie z ZSRR. Tymczasem w Poznaniu od ciosem ostrym narzędziem ginie młody mężczyzna. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi komisarz Zbigniew Kaczmarek. Szybko okazuje się jednak, że nie jest to jedyne morderstwo, z którego zagadką przyjdzie mu się zmierzyć. Śledztwo, choć kilka razy schodzi na manowce, ostatecznie prowadzi do dramatycznej prawdy.
Piotr Bojarski – ukończył studia historyczne na UAM, pracuje jako reporter oraz dziennikarz „Gazety Wyborczej” w Poznaniu. Przez kilkanaście lat opisywał kulisy polityki, ostatnio odkrywa tajemnice historii. Dwukrotny laureat nagrody Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich (2001 i 2009), a także zdobywca Nagrody Prezydenta Miasta Poznania (1999). Autor zbioru reportaży „Cztery twarze Prusaka” (2010). „Kryptonim Posen” to jego debiut literacki.
 

Wydawnictwo:Media Rodzina
Liczba stron:312
Rozmiar0,6 MB
Data premiery:2011-10-07
Tytuł:Kryptonim Posen
Autor:Bojarski Piotr
Wydawnictwo:Media Rodzina
Język wydania:polski
Język oryginału:polski
Liczba stron:312
Data premiery:2011-10-07
Rok wydania:2011
Format:EPUB
Liczba urządzeń:bez ograniczeń
Drukowanie:bez ograniczeń
Kopiowanie:bez ograniczeń
Indeks:10677629

Źródło: http://www.empik.com/x,p1045561103,ebooki-i-mp3-p

Kryptonim Posen [PDF] do pobrania:


INSTRUKCJA JAK POBRAĆ EBOOK

Cześć z racji tego, że prowadzimy tę stronę za darmo jedyne co mogliśmy zrobić aby się utrzymać to wprowadzić reklamy. Dlatego przed pobraniem każdego ebooka należy się zarejestrować w programie Empik. Ciebie to nic nie kosztuje, a my możemy dalej funkcjonować! 🙂 Z góry dziękujemy i życzymy miłego czytania!

Kliknij w przycisk pod spodem.

Zarejestruj się w kampanii Empik.

Ciesz się czytaniem.


Pobierz Ksiazke