Kroniki królobójcy. Muzyka milczącego świata [PDF]

Kroniki królobójcy. Muzyka milczącego świata PDF do pobrania za darmo

Kroniki królobójcy. Muzyka milczącego świata

Opis:

Głęboko w podziemiach Uniwersytetu, na którym najwybitniejsze umysły studiują sztuki tajemne, istnieje mroczne miejsce, o którym mało kto wie. To sieć starożytnych korytarzy i zniszczonych pomieszczeń. W sercu tego labiryntu mieszka dziewczyna, która przemierza samotnie rozległe tunele Podspodzia.
Ma na imię Auri i jest pełna tajemnic.
Muzyka milczącego świata to słodko-gorzka przygoda z życia Auri. Była studentka Uniwersytetu wie już, że niektórych zagadek lepiej nie rozwiązywać. Nastrojowa i liryczna opowieść ofiarowuje szansę ujrzenia niezwykłego świata oczami bohaterki i poznania spraw, o jakich wie tylko ona…
Jedna z najbardziej tajemniczych postaci „Kronik królobójcy” zabiera nas w niezwykłą wędrówkę po pełnym sekretów, ale i niebezpiecznym świecie w podziemiach Uniwersytetu.
„Cudownie napisana, miejscami balansująca na granicy poetyckości… Mamy poczucie, że Rothfuss dobrał każde ze słów z uwagą i precyzją, by opowiedzieć tę liryczną, wzruszającą i wyjątkową historię” „Starburst Magazine”
„Cokolwiek wyjdzie spod pióra Rothfussa, jest lekturą obowiązkową: czy to epicka powieść, nowela czy opowiadanie, i  Muzyka milczącego świata nie jest tu wyjątkiem” „Wondrous Reads”
„Pokochałem tę historię, a jeszcze bardziej pokochałem Auri…to wyjątkowa książka, do której będę wracała jeszcze nieraz” Sleepless Musings
„Proza Rothfussa jest doskonała. Piękne metafory, autentyczność głosu Auri i emocje, którymi pulsuje ta historia, są niezwykle sugestywne”  Marc Alpin, „Fantasy Faction”

Wydawnictwo:Dom Wydawniczy Rebis
Seria:Fantasy
Liczba stron:160
Rozmiar5 MB
Data premiery:2015-03-27
Tytuł:Kroniki królobójcy. Muzyka milczącego świata
Tytuł oryginalny:The Slow Regard of Silent Things
Seria:Fantasy
Autor:Rothfuss Patrick
Tłumacz:Jabłoński Mirosław P.
Wydawnictwo:Dom Wydawniczy Rebis
Język wydania:polski
Język oryginału:angielski
Liczba stron:160
Data premiery:2015-03-27
Rok wydania:2015
Format:MOBI
Liczba urządzeń:bez ograniczeń
Drukowanie:bez ograniczeń
Kopiowanie:bez ograniczeń
Indeks:16982512

Źródło: http://www.empik.com/x,p1107519877,ebooki-i-mp3-p

Kroniki królobójcy. Muzyka milczącego świata [PDF] do pobrania:


INSTRUKCJA JAK POBRAĆ EBOOK

Cześć z racji tego, że prowadzimy tę stronę za darmo jedyne co mogliśmy zrobić aby się utrzymać to wprowadzić reklamy. Dlatego przed pobraniem każdego ebooka należy się zarejestrować w programie Empik. Ciebie to nic nie kosztuje, a my możemy dalej funkcjonować! 🙂 Z góry dziękujemy i życzymy miłego czytania!

Kliknij w przycisk pod spodem.

Zarejestruj się w kampanii Empik.

Ciesz się czytaniem.


Pobierz Ksiazke