Kroniki królobójcy. Muzyka milczącego świata [PDF]

Kroniki królobójcy. Muzyka milczącego świata PDF do pobrania za darmo

Kroniki królobójcy. Muzyka milczącego świata

Opis:

Głęboko w podziemiach Uniwersytetu, na którym najwybitniejsze umysły studiują sztuki tajemne, istnieje mroczne miejsce, o którym mało kto wie. To sieć starożytnych korytarzy i zniszczonych pomieszczeń. W sercu tego labiryntu mieszka dziewczyna, która przemierza samotnie rozległe tunele Podspodzia.
Ma na imię Auri i jest pełna tajemnic.
Muzyka milczącego świata to słodko-gorzka przygoda z życia Auri. Była studentka Uniwersytetu wie już, że niektórych zagadek lepiej nie rozwiązywać. Nastrojowa i liryczna opowieść ofiarowuje szansę ujrzenia niezwykłego świata oczami bohaterki i poznania spraw, o jakich wie tylko ona…
Jedna z najbardziej tajemniczych postaci „Kronik królobójcy” zabiera nas w niezwykłą wędrówkę po pełnym sekretów, ale i niebezpiecznym świecie w podziemiach Uniwersytetu.
„Cudownie napisana, miejscami balansująca na granicy poetyckości… Mamy poczucie, że Rothfuss dobrał każde ze słów z uwagą i precyzją, by opowiedzieć tę liryczną, wzruszającą i wyjątkową historię” „Starburst Magazine”
„Cokolwiek wyjdzie spod pióra Rothfussa, jest lekturą obowiązkową: czy to epicka powieść, nowela czy opowiadanie, i  Muzyka milczącego świata nie jest tu wyjątkiem” „Wondrous Reads”
„Pokochałem tę historię, a jeszcze bardziej pokochałem Auri…to wyjątkowa książka, do której będę wracała jeszcze nieraz” Sleepless Musings
„Proza Rothfussa jest doskonała. Piękne metafory, autentyczność głosu Auri i emocje, którymi pulsuje ta historia, są niezwykle sugestywne”  Marc Alpin, „Fantasy Faction”

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Seria: Fantasy
Liczba stron: 160
Rozmiar 5 MB
Data premiery: 2015-03-27
Tytuł: Kroniki królobójcy. Muzyka milczącego świata
Tytuł oryginalny: The Slow Regard of Silent Things
Seria: Fantasy
Autor: Rothfuss Patrick
Tłumacz: Jabłoński Mirosław P.
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rebis
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 160
Data premiery: 2015-03-27
Rok wydania: 2015
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 16982512

Źródło: http://www.empik.com/x,p1107519877,ebooki-i-mp3-p

Kroniki królobójcy. Muzyka milczącego świata [PDF] do pobrania:

Pobierz Ksiazke