Konsolidacja a efektywność banków w Polsce. Rozdział 6 [PDF]

Konsolidacja a efektywność banków w Polsce. Rozdział 6 PDF do pobrania za darmo

Konsolidacja a efektywność banków w Polsce. Rozdział 6

Opis:

Kwestia połączeń i fuzji przedsiębiorstw bankowych dążących do poprawy konkurencyjności należała do najważniejszych problemów bankowości polskiej w latach 1990. i z pewnością nadal stanowić będzie integralny element przemian strukturalnych sektora bankowego w Polsce. Ranga tego zjawiska wynikała z wielkich wyzwań, stojących przed polskimi bankami w perspektywie otwierania się krajowego systemu bankowego na konkurencję zagraniczną, potrzeby skonsolidowania rozdrobnionego sektora oraz podejmowania przez poszczególne banki działań na rzecz zwiększenia konkurencyjności. Obecnie, w sytuacji, w której europejskie instytucje finansowej są największymi zagranicznymi inwestorami w bankach w Polsce, transakcje fuzji i przejęć pomiędzy nimi będą niewątpliwie wywierały wpływ na kształt sektora bankowego w Polsce.
Niniejsza praca skupia się na problematyce połączeń banków w kontekście efektywności. Jest to pole badawcze, które z pewnością zasługuje na zainteresowanie m.in. ze względu na wagę tematu, relatywnie niski stopień zbadania zagadnienia w odniesieniu do banków w Polsce, jak również istniejącą niejednoznaczność efektów konsolidacji banków na świecie. Omawiane w książce zagadnienia koncentrują się w obszarach bankowości, zarządzania, mikroekonomii i statystyki. Dlatego też może ona stanowić lekturę uzupełniającą dla studentów kierunków ekonomicznych, a dla bankowców stanowić cenny materiał analityczny.

Wydawnictwo:CeDeWu Sp. z o.o.
Liczba stron:75
Rozmiar1,4 MB
Data premiery:2016-05-02
Tytuł:Konsolidacja a efektywność banków w Polsce. Rozdział 6
Autor:Stępień Kinga
Wydawnictwo:CeDeWu Sp. z o.o.
Język wydania:polski
Język oryginału:polski
Liczba stron:75
Data premiery:2016-05-02
Rok wydania:2004
Format:PDF
Liczba urządzeń:bez ograniczeń
Drukowanie:bez ograniczeń
Kopiowanie:bez ograniczeń
Indeks:19595528

Źródło: http://www.empik.com/x,p1123972003,ebooki-i-mp3-p

Konsolidacja a efektywność banków w Polsce. Rozdział 6 [PDF] do pobrania:


INSTRUKCJA JAK POBRAĆ EBOOK

Cześć z racji tego, że prowadzimy tę stronę za darmo jedyne co mogliśmy zrobić aby się utrzymać to wprowadzić reklamy. Dlatego przed pobraniem każdego ebooka należy się zarejestrować w programie Empik. Ciebie to nic nie kosztuje, a my możemy dalej funkcjonować! 🙂 Z góry dziękujemy i życzymy miłego czytania!

Kliknij w przycisk pod spodem.

Zarejestruj się w kampanii Empik.

Ciesz się czytaniem.


Pobierz Ksiazke