Gotowi na zabawę w biznes? Startup! [PDF]

Gotowi na zabawę w biznes? Startup! PDF do pobrania za darmo

Gotowi na zabawę w biznes? Startup!

Opis:

Jeśli jesteś nastolatkiem,  który uwielbia gry komputerowe i ma głowę pełną marzeń….
Jeśli jesteś rodzicem,  który chce pomóc dziecku rozwijać pasje w świecie nowych technologii, ta książka jest dla Ciebie! Książka napisana przez ojca i syna.
Dwa punkty widzenia, jeden cel – wykorzystać internet, komputer, smartfona do mądrej, twórczej i wspólnej zabawy.”Moja przygoda opisana w tej książce zaczęła się, gdy miałem 10 lat. Uwielbiałem wtedy jeździć na deskorolce i grać na komputerze. Miałem różne marzenia. Jednym z nich było to, żeby stworzyć swoją własną grę komputerową. Kiedyś tata opowiedział mi o startupach. Na początku nie rozumiałem, o co w tym chodzi. Zapytałem tatę, czy startup to może być też gra. Okazało się, że tak. Po kilku latach zabawy w startupowanie już wiem, że startup to projekt związany z nowoczesnymi technologiami – internetem, smartfonami, komputerami – który kiedyś może stać się prawdziwą firmą.”
Krystian, 15 lat”Czy zabawa w biznes jest tematem zbyt poważnym dla dzieci? Według niektórych opinii dzieci nie powinny zaprzątać sobie głowy pieniędzmi i sposobami ich zarabiania. Jednak czy nam się to podoba, czy nie, pieniądze przewijają się w większości obszarów naszego życia – pośrednio lub bezpośrednio, i to niezależnie od wieku. Od małego uczymy się, że za wszystko trzeba płacić. Skoro dzieci mogą bawić się w wojnę (sic!), to dlaczego nie mogą pobawić się w biznes? Dzięki temu mogą rozwinąć kreatywność, lepiej przygotować się do wejścia w dorosłe życie oraz stać się świadomymi konsumentami.”
Krzysztof, tata Krystiana

Wydawnictwo:Wydawnictwo Naukowe PWN
Liczba stron:141
Rozmiar3,7 MB
Data premiery:2017-04-21
Tytuł:Gotowi na zabawę w biznes? Startup!
Autor:Gontarek Krystian,
Gontarek Krzysztof
Wydawnictwo:Wydawnictwo Naukowe PWN
Język wydania:polski
Język oryginału:polski
Liczba stron:141
Data premiery:2017-04-21
Rok wydania:2017
Format:EPUB
Liczba urządzeń:bez ograniczeń
Drukowanie:bez ograniczeń
Kopiowanie:bez ograniczeń
Indeks:21378676

Źródło: http://www.empik.com/x,p1142907693,ebooki-i-mp3-p

Gotowi na zabawę w biznes? Startup! [PDF] do pobrania:


INSTRUKCJA JAK POBRAĆ EBOOK

Cześć z racji tego, że prowadzimy tę stronę za darmo jedyne co mogliśmy zrobić aby się utrzymać to wprowadzić reklamy. Dlatego przed pobraniem każdego ebooka należy się zarejestrować w programie Empik. Ciebie to nic nie kosztuje, a my możemy dalej funkcjonować! 🙂 Z góry dziękujemy i życzymy miłego czytania!

Kliknij w przycisk pod spodem.

Zarejestruj się w kampanii Empik.

Ciesz się czytaniem.


Pobierz Ksiazke