Do zobaczenia w raju [PDF]

Do zobaczenia w raju PDF do pobrania za darmo

Do zobaczenia w raju

Opis:

„Do zobaczenia w raju” to zapis kilkudniowej rozmowy, jaką odbył poeta, tłumacz literatury pięknej i dziennikarz „Gazety Wyborczej” Jarosław Mikołajewski z Arturo Marim, osobistym fotografem Jana Pawła II.
Mari miał bardzo bliski kontakt z papieżem. Służył mu przez cały pontyfikat. W ciągu 27 lat pracy nie wykorzystał ani jednego dnia urlopu.
Był z Ojcem Świętym w każdej podróży, podczas spotkań z głowami państw i z wiernymi, nie odstępował go na krok w trakcie rozmów, które nierzadko miały przebieg zaskakujący dla ich uczestników. Towarzyszył papieżowi w chwilach modlitwy i rozmyślań, a także w dniach poprzedzających jego śmierć.
Książka jest dowodem na to, że ten świetny fotograf potrafi sportretować każdą sytuację i zarazem w niezwykle trafny sposób ukazać osobowość Jana Pawła II oraz niepowtarzalny charakter jego posługi duszpasterskiej. Może uspokoić wiernych Kościoła katolickiego oraz najbliższych współpracowników papieża Polaka, którzy zastanawiali się, jak ocalić wspomnienie tej wyjątkowej osoby.
Poza poruszającym do głębi wywiadem, w książce znajdziemy wiele interesujących zdjęć Ojca Świętego, ukazujących go w różnych sytuacjach.

Wydawnictwo: Agora
Liczba stron: 97
Rozmiar 21,3 MB
Data premiery: 2014-09-29
Tytuł: Do zobaczenia w raju
Autor: Mari Arturo,
Mikołajewski Jarosław
Wydawnictwo: Agora
Język wydania: polski
Język oryginału: włoski
Liczba stron: 97
Data premiery: 2014-09-29
Rok wydania: 2007
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 15768780

Źródło: http://www.empik.com/x,p1101948402,ebooki-i-mp3-p

Do zobaczenia w raju [PDF] do pobrania:

Pobierz Ksiazke