Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie. Nr 3/2017 [PDF]

Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie. Nr 3/2017 PDF do pobrania za darmo

Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie. Nr 3/2017

Opis:

„Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie” to dwumiesięcznik, recenzowane czasopismo akademickie publikowane przez pracowników naukowych z różnych uniwersytetów. Czasopismo zostało założone w 2012 roku w Polsce.
Celem Czasopisma jest opublikować artykuły, które prezentują oryginalne prace badawcze, dyskusje naukowe i które będą miały długoterminowy wpływ na badania z Dziedzin Nauk Ekonomicznych, a w tym ekonomii i zarządzania. Analityczne, interpretacyjne i empiryczne badania „Czasopisma Ekonomia i Zarządzania” odnoszą się do wielu obszarów, w tym teorii monetarnej, polityki fiskalnej, ekonomii pracy, rozwoju mikro- i teorii makroekonomii, handlu międzynarodowego i finansów, organizacji przemysłowej i społecznej ekonomii, a także ku nowoczesnej ekonomii dobrobytu, w ramach której rozważane są zagadnienia, takie jak: sposób zorganizowania sprawnie funkcjonującej gospodarki, konstrukcja właściwego systemu podatkowego, metoda optymalnego zróżnicowania dochodów, konstrukcja właściwego systemu składek na ubezpieczenie społeczne ZUS. Czasopismo również publikuje artykuły z zakresu badań odnoszących się do aspektów zarządzania organizacjami gospodarczymi, a także w zakresie innowacji technologicznych oraz produktowych, a w tym rewolucji technologicznej oraz jej postępu. Publikowane są także wybrane i istotne do badań artykuły dotyczące aktualnych informacji gospodarczych i politycznych danego kraju.
„Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie” to lektura dla wszystkich ekonomistów chcących nadążyć za nowym materiałem w nowych badaniach w dyscyplinie.

Wydawnictwo: Naukowe Wydawnictwo IVG
Seria: Ekonomia i zarządzanie
Liczba stron: 66
Rozmiar 2,8 MB
Data premiery: 2017-07-12
Tytuł: Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie. Nr 3/2017
Seria: Ekonomia i zarządzanie
Autor: Fudali Aleksandra
Wydawnictwo: Naukowe Wydawnictwo IVG
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 66
Data premiery: 2017-07-12
Rok wydania: 2017
Format: PDF
Liczba urządzeń: bez limitu
Drukowanie: nieograniczone
Kopiowanie: nieograniczone
Indeks: 22491787

Źródło: http://www.empik.com/x,p1148029872,ebooki-i-mp3-p

Czasopismo Ekonomia i Zarządzanie. Nr 3/2017 [PDF] do pobrania:

Pobierz Ksiazke