Architekci innowacyjności [PDF]

Architekci innowacyjności PDF do pobrania za darmo

Architekci innowacyjności

Opis:

Większość firm uważa wprowadzanie innowacji za dodatkowy element swojej działalności operacyjnej. Pracowników wysyła się wprawdzie na wyjazdy, gdzie z dala od firmy mogą czerpać inspirację z ciekawych wykładów i uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez nienaturalnie entuzjastycznych trenerów, aby jak tylko wrócą do pracy, ponownie wpaść w codzienną rutynę.
Eksperci w dziedzinie zarządzania innowacją – Paddy Miller i Thomas Wedell-Wedellsborg – proponują inne, lepsze podejście. Zalecają, aby liderzy podjęli się roli „architekta innowacyjności”, którego zadaniem jest stworzenie w organizacji ekosystemu skłaniającego pracowników do codziennego przejawiania pięciu podstawowych zachowań innowacyjnych. Jednym słowem, jest to książka o zapewnieniu stanu „innowacyjności na co dzień”, w którym szeregowi pracownicy – w księgowości, marketingu czy w dziale sprzedaży – zyskają szansę wdrażania innowacji w sposób trwały i systemowy. Zamiast organizować burze mózgów, konkursy na pomysły czy firmowe wyjazdy, które rzadko przynoszą spodziewane efekty, liderzy powinni tak kierować swoimi pracownikami, by „pięć podstawowych zachowań sprzyjających innowacyjności” – koncentracja, kontakt, modyfikacja, selekcja oraz dyplomacja, a także szóste, wytrwałość – stały się ich codziennym nawykiem.
Książka Architekci innowacyjności, przywołując przykłady zaczerpnięte z działalności światowych korporacji, takich jak Pfizer, Index Ventures, Lonza, Go Travel, Prehype, DSM itd., wskazuje drogę prowadzącą do zaszczepienia innowacyjności w DNA miejsca pracy.
A zatem – odwołajcie wyjazdy, czytajcie Architektów innowacyjności – i sprawcie, by innowacje stały się jądrem waszej działalności biznesowej.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Studio EMKA
Liczba stron: 200
Rozmiar 2,2 MB
Data premiery: 2014-09-11
Tytuł: Architekci innowacyjności
Tytuł oryginalny: Innovation As Usual
Autor: Miller Paddy,
Wedell-Wedellsborg Thomas
Tłumacz: Jannasz Justyna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Studio EMKA
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 200
Data premiery: 2014-09-11
Rok wydania: 2014
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 15668073

Źródło: http://www.empik.com/x,p1101459111,ebooki-i-mp3-p

Architekci innowacyjności [PDF] do pobrania:

Pobierz Ksiazke