Alex Ferguson. Być liderem [PDF]

Alex Ferguson. Być liderem PDF do pobrania za darmo

Alex Ferguson. Być liderem

Opis:

27 lat, jeden klub. Manchester United pod moimi rządami.
Inspirujący przewodnik jednego z najlepszych piłkarskich menedżerów w historii!
Jak prowadzić zespół do wielkich sukcesów i utrzymać go na szczycie przez lata?
Sir Alex Ferguson jest jednym z niewielu liderów, którzy naprawdę wiedzą, jak tego dokonać. W ciągu 38 lat kariery menedżerskiej sięgnął po zdumiewającą liczbę 49 trofeów i pomógł Manchesterowi United stać się jedną z największych światowych marek.
W tej inspirującej książce zdradza sekrety swojego warsztatu i opowiada o umiejętnościach, które cenił i ceni najwyżej: jako piłkarz, trener, człowiek, lider. Skupia się na wartościach nieodłącznie kojarzonych z jego stylem zarządzania: dyscyplinie, kontroli, pracy zespołowej i motywacji. Porusza także tematy mniej oczywiste, choć równie istotne w drodze do sukcesu: wyznaczanie zadań, analizę informacji i radzenie sobie z porażką.
Być liderem powstała we współpracy z inwestorem sir Michaelem Moritzem, długoletnim przyjacielem sir Alexa. To książka napisana szczerze, mądrze i z humorem, pełna ciekawych spostrzeżeń poczynionych dzięki pracy z najlepszymi piłkarzami: Cristiano Ronaldo, Davidem Beckhamem czy Erikiem Cantoną. Przedstawiane w niej osobiste historie koncentrują się wprawdzie na futbolu, ale adresatem publikacji może być każdy – niezależnie od tego, czy rozwijasz własny biznes, jesteś nauczycielem, czy pracujesz w małym zespole.
To pozycja, która pomoże Ci stać się lepszym liderem.
„Ferguson na niemal 400 stronach przedstawia niesamowite historie i obserwacje. Fani futbolu mogą jedynie narzekać, że książka kończy się zbyt szybko”.
„Daily Express”
„Podwaliny sukcesu Manchesteru United położył Ferguson. Jego niemal patologiczna obsesja futbolu i wygrywania stała się studium przypadku w zakresie przywództwa”.
Lionel Barber, „Financial Times”
„Być liderem jest o przywództwie, zarządzaniu i dążeniu do sukcesu. To fantastyczna książka, jedna z najlepszych pozycji tego rodzaju”.
Marcus Berkmann, „Daily Mail”

Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Liczba stron: 391
Rozmiar 19,9 MB
Data premiery: 2017-02-03
Tytuł: Alex Ferguson. Być liderem
Tytuł oryginalny: Leading
Autor: Ferguson Alex,
Moritz Michael
Tłumacz: Cieślik Krzysztof
Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 391
Data premiery: 2017-02-03
Rok wydania: 2016
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 20990213

Źródło: http://www.empik.com/x,p1137348489,ebooki-i-mp3-p

Alex Ferguson. Być liderem [PDF] do pobrania:

Pobierz Ksiazke